İletişim

Bir projeniz mi var? En kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Web Sitesi Analiz Hizmetiniz Var mı?

Evet. Web sitelerinin karşılaşabileceği teknik eksik / hata teşhisi edilmesini isteyen işletmelere yönelik hizmetlerimiz mevcuttur.

Analizler neticesinde detaylı ve sağlıklı bir zemin oluşması için hangi işlemlerin yerine getirilmesi gerektiğine dair bir planlama sunmaktadır.

Rapor sonrasında yapılması gereken işlemleri yerine getirmek için şirket içi bir teknik ekibiniz yok ise bir aylık bir hizmet veren bir SEO danışmanlığı hizmeti almanızı öneririz.

Hangi yazılımlarda destek veriyorsunuz?

Başta Wordpress ve Opencart olmak üzere hemen her yazılımda teknik destek sunmaktayız.

E-Ticaret Sitelerine Hizmet veriyormusunuz?

Evet. E-ticaret web sitelerinin kendine has özellikleri vardır. Bizler E-Ticaret sektöründe uzmanlıklarımızla çözüm odaklı yaklaşarak olumlu neticeler elde etmekteyiz.

Ayrıca Magento, Shopify ve diğer E-Ticaret yazılımlarında tecrübemiz olduğundan teknik destek ve SEO danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Web Site Tasarımı Neden Önemlidir?

Web site tasarımının UX Design’da da olduğu gibi SEO üzerindeki etkisi, kullanıcıları çekmekten kaynaklanmaktadır. Tabii ki, bir web sitesi düzgün tasarlanmazsa, arama motoru botlarının kötü amaçlı kodları da tespit edeceğini bilmeniz gerekir ve Google tarayıcıları bu web sitesini sağlıklı bir şekilde okuyamaz. Bu, kullanıcıların dikkatini çekebilmek ve Google’ı web sitenizin yararlı ve değerli olduğuna ikna edebilmek için web sitesini optimum ve profesyonel bir şekilde tasarlamanız gerektiği anlamına gelir.

Yapılacak olan çalışmalar kazancımı etkiler mi?

Projenizi doğru adımlar ile büyüterek zirveye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Whatsapp Hattı

Projeleriniz, detaylar ve talepleriniz hakkında bilgi alabileceğiniz WhatsApp hattımızdan bizlere danışmayı unutmayın!

0850 308 81 54